Jsem holka, která se nebojí být „ajťačkou“ a zbožňuje to!

Jak to začalo …

S  tvorbou webů jsem se seznámila už na základní škole. Svůj první web pomocí HTML&CSS jsem napsala v roce 2007. Webům jsem se věnovala také na střední škole při studiu oboru Virtuální grafika. Hned po ukončení studia jsem nastoupila do reklamní agentury. Byl to přesně ten okamžik, kdy jsem se ve tvorbě webů našla! Během posledních 9ti let jsem pracovala hlavně v agenturách, kde jsem během svého působení pracovala na desítkách projektů. Vyzkoušela si také nepřeberné množství technologií. Například: node.js, sass, latte, twig, atd. Všechny pojí jeden prvek – WordPress. Navštívila jsem také několik Wordcampů v Praze a jeden Wordcamp Europe v Berlíně.

 Agentury, ve kterých jsem sbírala cenné zkušenosti:

Co o mé práci říká bývalá kolegyně?

S Bárou jsem pracovala několik let v rámci WordPress oddělení ve firmě Sleighdogs. Má solidní základnu znalostí a to, co neumí, se ráda přiučí. Kromě tvorby webových stránek je její silnou stránkou komunikace a dobrá nálada.

Mirka Voláková, kolegyně ze Sleighdogs

… a co teď ?

Weby nyní tvořím jako freelancerka a k tomu také provozuji eshop ww.lepikaro.cz, protože láska k papíru mne provází od mala. 

Co pro vás mohu udělat?

Kromě vytvoření kompletního webového nebo e-shopového řešení vám mohu pomoci například s údržbou již hotového webu nebo e-shopu. Také vám mohu pomoci, pokud si web vytváříte sami.